Varför är det ingen som chattar? Jag har varit inne där ett flertal tillfällen men utan att träffa någon chattkompis.
Hälsningar
HansG
Varför är det ingen som chattar? Jag har varit inne där ett flertal tillfällen men utan att träffa någon chattkompis.
Hälsningar
HansG

Var inne nyss men det var ingen där så jag gick ut igen, såg inte att det hade kommit till en chat först du skrev det här.
mvh
Nerike
Har aldrig tänkt på det ens..får väl titta in nån gång
Det behövs mer reklam för den biten av forumet.
Som med ditt inlägg t.ex. ![]()

Äuhm... det finns en chat nu, kära medlemmar...
Hey !
Var är chatroom då?

Kolla i menyn - prova där det står "CHAT" ![]()
det är svårt att chatta , då det inte finns någon annan där ![]()
![]()
Mvh SWEDEMAN
Chatta, påminner för mycket om tonåringarnas " mycket prata inget sagt ". Ganska ointressant
.
Hej Rospigg,
Det är ganska ointressant för mig också. Kan inte riktigt sätta fingret på det, men det känns som det gör mig obehagligt stressad att snabbt bara skriva något utan substans.
Herr Chang har talat.
Det kanske skall tilläggas att funktionen säkert är bra och borde attrahera någon även om det procentuellt sett är ganska få som skriver. Jag har funderat på varför man går med som medlem om man aldrig skriver, är det då inte lika bra att stå kvar som gäst
??
Bäste Herr Spigg, tillåt mig förklara. En gäst har inte tillträde till all funktionalitet vilket en medlem har.
[move]Takbockaren Arne[/move]
Quote
[move]Takbockaren Arne[/move]
Så som?
/jfk
Bäste Herr IFK, tillåt mig förklara. Det går tex ej att se bifoga filer i meddelanden eller att läsa på avdelningar typ Nightlife.
[move]Jästen Arne[/move]
Quote
[move]Jästen Arne[/move]
Okidoki.
/jfk
Logga in för att svara.