Fick en present av GF vad är det??
FF
Gyro? Nä, e nog något annat.
/Marlon

En 7,2:a..
Arboga är inte fy skam ![]()
Det är en Arbogaöl 7.3% ![]()
En tidsmaskin!
Fel såg dåligt ! du fick 2 pattar!
Yes, det ser ut som en tidsmaskin! Kan du snälla lämna tillbaka mina låneböcker förra veckan, förseningsavgiften var skyhög!
Ser ut som ett solur man kan ställain tiden själv på. Kanske en naturlig väckarklocka ![]()
Knasen på me syckeln nu å kolla mitt i! hehe
Stoppa för fasen inte snorren i den.
Snake
När jag sålde min bar jag hade i början av 2005 med bra vinst på kontraktet så köpte min dåvarande tjej en Seikoklocka för 45.000 bath till mig. Jag kontrade med att köpa 3 bath guld tlll henne för strax över 30.000 bath. Så jag Tjänade bra på den affären, trots att jag köpte guld till henne ![]()
När jag sålde min bar jag hade i början av 2005 med bra vinst på kontraktet så köpte min dåvarande tjej en Seikoklocka för 45.000 bath till mig. Jag kontrade med att köpa 3 bath guld tlll henne för strax över 30.000 bath. Så jag Tjänade bra på den affären, trots att jag köpte guld till henne
Var kom guld o bar affärer in i sammanhanget
? Kör du en SLU ?
Ett exempel på att man inte skall blanda hemkokt med fanta ![]()
![]()
Mvh Hn ![]()
Du gör mig förvirrad Hamnoi.
Avataren alltså. ![]()
Myck vanna bees!
Du gör mig förvirrad Hamnoi.
Avataren alltså.
Förlåt då ![]()
.
Mvh Hn ![]()
Logga in för att svara.