http://www.aftonbladet.se/nyheter/article17047064.ab Utan att fråga om lov av min gode vän Hamnoi så lägger jag in den här länken!
*Vad är det för tuff man som gör så här?
ArkiveradJa skjut jävlarna vid gränsen!!
Ja skjut jävlarna vid gränsen!!
Kan va en svenskjävel eller finnjävel osså?
NO
Kan va en svenskjävel eller finnjävel osså?
Kan va en ? men eftersom inget signalement ges. Så det lutar åt en kvinnoföraktande man med en personlig kultur som gillar att förnedra kvinnor
Ta inte i för mycket nu.. Ni har inte en aning om det. .. Rock on!
En del bra band på festivalen faktiskt
http://www.bravallafestival.se/sv/artister/#!programmation=grid$
Gissar på svenskar denna gång...
http://www.expressen.se/kvp/edith-89-slogs-ner-av-ranare-i-sitt-trapphus/ Tuffa Invandrare vi erbjuder gratis uppehälle i detta land of the dummy
Skicka killen till Afghanistan eller Irak på livstid ![]()
Gruppvåldtäkt i visby under almedagsveckan, kan det va ett gäng pilska moderater som hittat på detta i berusat tillstånd tro?
Eller är det rent av järnrörsdemokraterna som är i farten igen?
I vilket fall som helst så är det en tråkig utveckling vi ser, då dessa illdåd nu för tiden har blivit vardagsmat.
http://www.expressen.se/nyheter/misstankt-gruppvaldtakt-i-visby/
Gruppvåldtäkt i visby
Ryktena på flashback pekar mot allt annat än några järnrörsdemokrater - förvisso inte helt oväntat på just flashback.
Ryktena på flashback pekar mot allt annat än några järnrörsdemokrater - förvisso inte helt oväntat på just flashback.
Ajdå, det kanske är moderaterna då?
📦 Den här tråden är arkiverad och går inte att svara på.