Jaa,, Nu var timmen ,timmarna slagna, min mkt fina vän och numera livskamrat har återvänt till Thailand, men jag är nog ganska glad ändå, för jag kommer strax att åka dit också!
Denna ggn med mina underbara barn i sällskap, och visst ska väl detta följas av en liten bildresa för er i forumet,
Som ni förstår så blir det lite mer städat denna gång ,, men vissa språng och redlight anektoter kanske smyger sej in? Vi får se ,, Jag landar i Landet Los den 15 dec, spenderar 2 dar i bkk , mest för ungarna ,, (ja,, kanske jag också gillar stadens puls,?) men att kombinera familjeliv med en ungkarls lust är svårt,, och då jag inte är varken ung eller ensam,, så ter sej dylika problem ganska meningslösa? eller hur,,
Tur har jag i mening av att min underbara vän Faasai = blå himmel ( fatta vilket namn,,,!
)gärna delar min fascination av vackra saker,
Doch inte mitt intresse av gamla skrotsaker, typ gediget järnskrot, ,
men vem kan klandra henne för de?
Från och med nu så kommer lite foton från vår härliga sommar och höst tillsammans, blandat med all världens skit,, jag gillar kort och konst, tyvärr når jag inte upp till forumets giganter men,, det är heller inte mitt mål!
Jag vill dela lite av mitt till er, ha de och så syns vi kanske där borta i Thailand någon gång?
denna bild såg jag när jag bläddrade genom "match.com" ,, skickade på chans ett svar ,, och,,, ![]()
gudars skymning va vacker hon va,,,!
fallanger som ska gifta sej,,
kanske bekanta?































