Någon som har erfarenhet av ett bra hotell där som också ligger centralt?
Hotell i Chinatown i Bangkok
Arkiverad
Detta har jag fått tips om och sparat för framtida bruk. Kan således inte avge något omdöme ännu.
.gif.c1a0cd7426b0b1069dc20fe918ae5550.gif)
6 minuter sedan, skrev Abercrombie:
Detta har jag fått tips om och sparat för framtida bruk. Kan således inte avge något omdöme ännu.
Såg trevligt ut👍
17 minuter sedan, skrev Abercrombie:
Detta har jag fått tips om och sparat för framtida bruk. Kan således inte avge något omdöme ännu.
Tjusigt. Hoppas gumman gillar det. Ligger på floden vad jag förstår. Det enda jag är orolig för är att det blir en tsunami på floden när jag brummar med gumman
Nu är hotellet bokat. Vi blir där i tre nätter. Ett litet hotell på floden i Chinatown. Ska bli kul bara inte någon varan/krokodil väcker en.
On 2022-06-07 at 09:18, skrev Peolito:Nu är hotellet bokat. Vi blir där i tre nätter. Ett litet hotell på floden i Chinatown. Ska bli kul bara inte någon varan/krokodil väcker en.
Såg mycket fint ut.Det blir alltså Thailand i sommar efter Sweden rock?Härligt.👍
On 2022-06-11 at 15:37, skrev B747:Såg mycket fint ut.Det blir alltså Thailand i sommar efter Sweden rock?Härligt.👍
Ja men det blir ca 2,5 vecka. Yngste vill inte följa med så det får räcka med den tiden.
11 minuter sedan, skrev Peolito:Yngste vill inte följa med
Vad är det för fel på dagens ungdom.....😜?
24 minuter sedan, skrev frogfish:Vad är det för fel på dagens ungdom.....😜?
Ja nu fyller han 20 i sommar och har inte varit i Thailand sedan 2016. Han gillar inte att resa säger han och är gift med datorn.
9 minuter sedan, skrev Peolito:Ja nu fyller han 20 i sommar och har inte varit i Thailand sedan 2016. Han gillar inte att resa säger han och är gift med datorn.
Haha grabben vägrat att åka ut bland gurkorna igen, För mycket små kryp säger han.
Blir nog 2 veckor på Hilton eller dylikt.
📦 Den här tråden är arkiverad och går inte att svara på.