Det va inte mycket kommentarer på dessa klippen, kan det va så att visa får lite skuld känslor här inne på MPR ? För visst va det lite äckligt att se den gamla fulla engelsmannen kladda på lilla Pla ? Oj nu kanske jag bara förvärrar skuldkänslorna. 
Man undrar ju lite vad du förväntar dig för typ av kommentarer?
Tror ingen på detta forum är ovetande om den enorma baksida sexhandeln i Thailand har och även stortorskar typ BTT är nog väl medveten om att deras handlande inte är direkt nyttigt för tjejerna.
Det som skiljer folk på detta forum jämfört med andra är nog att förståelsen och acceptansen av tjejer som är/varit i baren är mycket större än i allmänhet, här är man som sagt medveten om att alla dessa söta tjejer har en egen historia som tyvärr på ett eller annat sätt ledde till baren.
Har träffat massor med forummedlemmar och kan konstatera att i stort sett alla har stor empati även för Thaitjejer som hamnat i sexträsket, det är betydligt mer än man kan säga om torsken i allmänhet som du hittar på barstolen i Pattis, Pattong eller Bangkok. Att behandla tjejerna med respekt och vara artiga är väl det minsta man kan göra för att underlätta deras liv, men fy fan vad många idi*ter jag har sett under mina år i Thailand.
Dessa skriver nog dock inte på några forum, ja frågan är väl om de kan skriva överhuvudtaget?